کرایه جرثقیل در تهران

0
45
Mobile crane

عوامل مختلفی بر روی هزینه کرایه جرثقیل تاثیر گذار هستند و به طور کلی تعرفه های کرایه جرثقیل با در نظر گرفتن کاربرد و نوع این ماشین آلات کاملا متفاوت است. از دیگر عواملی که بر روی کرایه جرثقیل تاثیر می گذارد، می توانیم به مدت زمان عملیات، وزن بار، مسیر و مسافت طی شده عملیاتی، خدمات جانبی اجاره جرثقیل، جنس بار و… اشاره کنیم.

هر کدام از موارد گفته شده می تواند مبنایی برای تعیین تعرفه های کرایه جرثقیل به شمار آید. لازم به ذکر است که تعرفه های کرایه جرثقیل در نرخ های کرایه روزانه و ماهانه تعیین می شود که اغلب توافقی میباشد. در ضمن بیش ترین تخفیف در مورد اجاره جرثقیل ماهانه اعمال می شود.

مزایای خدمات جرثقیل تهران

این مجموعه علاوه بر برخورداری از انواع جرثقیل‌ها با تناژهای مختلف، دارای انواع متنوعی از لیفتراک، بالابر، بیل مکانیکی و سایر ماشین‌ها و ابزارهای خدماتی جهت رفع نیاز مشتریان عزیز در شهر تهران به‌صورت ۲۴ ساعته می‌باشد.

پشتیبانی مجموعه جرثقیل تهران به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان به‌صورت آنلاین و تلفنی می‌باشد. همچنین متقاضیان اجاره جرثقیل می‌توانند با ارسال عکس و بیان جزئیات در پروژه قبل از انجام آن قیمت مصوب و مشخصی را از کارشناسان این مجموعه دریافت کرده تا از لحاظ هزینه‌ها دچار مشکل نشوند.

۰۱ اجاره جرثقیل

مجموعه جرثقیل تهران با ارائه خدمات سریع، مطمئن در تمامی روزهای سال آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. با اجاره جرثقیل در تهران از ما کلیه تجهیزات و وسایل از ۳ الی۱۶۰ تن را به راحتی جابجا یا حمل نمائید.

۰۲ اجاره بالابر

مجموعه جرثقیل تهران ارائه دهنده کلیه خدمات کرایه جرثقیل به شما عزیزان است. این مجموعه با بهره‌ مندی از کادر مجرب و حرفه‌ ای در بخش‌ های مختلف کار با جرثقیل می‌ تواند همراه شما در پروژه‌ های مختلف باشد. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و در مورد نیاز خود به جرثقیل توضیحاتی ارائه دهید.

اجاره بابکت

بابکت به مینی لودرهایی گفته می شود که با قابلیت هایی مثل سایز کوچک و قدرت بالای خود می توانند در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند.از بابکت ها در عملیات زیادی مانند کشاورزی، ساختمان سازی، معدن و… استفاده می شود.از مزایای بابکت می توان به اندازه و قدرت های مختلف، کیفیت بالای قطعات، سیستم هدایت پیشرفته، قابلیت نصب تجهیزات مختلف و… اشاره کرد.بابکت ها به شما این امکان را می دهند که در عملیات عمرانی مانند سوله سازی، مراحل گود برداری و حمل اجسام سنگین را با زحمت کمتری انجام دهید.بابکت ها همچنین، به علت اینکه آلایندگی و صدای کمتری تولید می کنند مورد توجه دامداران و ساخت و سازهای شهری قرار گرفته اند.